Zaloguj się Rejestracja
Pokaż filtry Ukryj filtry
Kategorie
Filtrowanie
Kolor
Marka
Kategorie
Fason
Gramatura
Rękawy
Krój
Skład materiału
Rodzaj zdobienia
Rodzaj dzianiny
Typ odzieży
Inne

O firmie

Powrót

Obejrzyj film o naszej firmie: youtube_corporateimage

Corporate Image jest liderem w branży odzieży reklamowej. Skupiamy w jednym miejscu hurtownię odzieży reklamowej oraz profesjonalny serwis nadruków i haftu komputerowego. Jest to jedyna tego typu oferta w Warszawie, gdzie od ręki można kupić odzież oraz wykonać nadruki i hafty.

Corporate Image jest też oficjalnym dystrybutorem odzieży marek Stedman, Fruit of the Loom, Russell, Gildan, Sol's, Anvil, Comfort Colors i Promodoro. W naszej ofercie znajduje się duży wybór: T-shirtów, koszulek damskich i dziecięcych, polo, koszul, czapek, bluz, polarów i kurtek.
Misją naszje firmy jest szybkie i profesjonalne realizowanie produkcji odzieży reklamowej na zlecenie agencji oraz klientów indywidualnych.

Wszystkie nadruki i hafty są wykonywane od ręki w naszej siedzibie. W jednym miejscu wykonujemy projekty, przygotowalnię i realizujemy produkcję. Dzięki temu oszczędzamy czas naszych klientów i zapewniamy odpowiednią jakość usług.

W naszej firmie można zamówić dowolną ilość nadruków lub haftów i wybrać odpowiedni model odzieży z naszych półek. Aby przyspieszyć proces produkcji i akceptacji Corporate Image oferuje unikalny serwis: prześlij logo mailem i umów się na spotkanie w celu obejrzenia próby. Jeśli nie masz czasu przyjechać do nas wyślemy do akceptacji zdjęcie pierwszej sztuki.

Sami realizujemy cały proces przygotowania produkcji: programy haftujące i przygotowalnię sitodrukową oraz 9 kolorową separację spotową do wydruku na koszulkach jasnych i ciemnych. Dzięki temu uzyskujemy najlepsze efekty, bo przygotowalnia jest idealnie dostosowana do możliwości naszych urządzeń.

© Copyright 2018 Corporate Image - Powered by inSolutions