Zaloguj się Rejestracja
Pokaż filtry Ukryj filtry
Kategorie
Filtrowanie
Kolor
Marka
Kategorie
Fason
Gramatura
Rękawy
Krój
Skład materiału
Rodzaj zdobienia
Rodzaj dzianiny
Typ odzieży
Inne

Transfer plastizolowy

Powrót

TRANSFER

Corporate Image oferuje odzież z nadrukami wykonanymi z wykorzystaniem technologii termotransferu - najbardziej innowacyjnej, wszechstronnej i przyjaznej dla środowiska metodą nadruków.

Transfer plastizolowy

Transfer to doskonałe rozwiązanie uzupełniające druk bezpośredni. Transfer to pośrednia metoda wykonywania nadruku, polegająca na termicznym wgrzaniu, pod naciskiem prasy, wcześniej przygotowanej grafiki pokrytej klejem w strukturę materiału. Pozwala na umieszczenie nadruku w każdym, nawet trudno dostępnym miejscu. Transfer idealnie kryje, pozwala na osiągnięcie idealnej gładkości powierzchni, jest elastyczny, doskonale odwzorowuje detale i kolory oraz pozwala na druk bardzo małych elementów. Nadruki wykonane tą techniką charakteryzują się wysoką, fotograficzną jakością, a także dużą wytrzymałością. Wydruki grafik są wycinane po obrysie, krawędzie wydruków są jednakowe i bardzo dokładne co pozwala na precyzyjne i estetyczne znakowanie odzieży. Wszystko to powoduje, że jest to metoda znacznie bardziej wszechstronna niż inne np. sitodruk. Może być stosowana w szerokim spektrum zastosowań, z jednakowym dobrym rezultatem na jasnych jak i na ciemnych materiałach na materiałach:

- bawełnianych,

- poliestrowych, lub

- mieszanych,

odpornych na wysoką temperaturę.

Wysokiej jakości wykończenie sprawia, że Termotransfer jest idealnym rozwiązaniem do przygotowania odzieży sportowej, spersonalizowanych koszulek, które mają skomplikowane projekty graficzne.

Jako że proces produkcji jest dość powolny, metoda nie jest rekomendowana do produkcji dużych serii odzieży i jest jedynie opłacalna przy średnich bądź nie dużych nakładach.  

Transfer sitodrukowy plastizolowy (standardowy) realizowany jest z użyciem farb plastizolowych, wykonywanych zgodnie z najnowszymi standardami zdrowotnymi i ekologicznymi, nie zawierającymi PCV, formaldehydów ani ftalanów.

Zalety termotransferów:

 • Idealna do szybkiej realizacji krótkich serii odzieży promocyjnej lub sportowej z precyzyjnym odwzorowaniem pełno kolorowych grafik
 • Wysokiej jakości nadruk o doskonałym odzwierciedleniu grafiki.
 • Pozwala na druk w pełnej kolorystyce.
 • Brak dodatkowych kosztów przygotowawczych. 
 • Można zastosować na każdej powierzchni i na prawie każdym rodzaju odzieży oraz w miejscach trudno dostępnych 
 • Wysoka wytrzymałość
 • Można drukować do formatu A3
 • Bardzo szybka w realizacji zamówienia

Ograniczenia:

 • Materiał staje się „nie oddychający” w miejscach nadruków
 • Nie opłacalny przy dużych nakładach
 • Nie można drukować na polarze 

Nadruki transferowe mogą być realizowane zarówno na jasnych, jak i ciemnych koszulkach i odzieży. Termotransfer realizowany na materiałach nylonowych lub rozciągliwych wymagają specjalnych podkładów. Każdorazowo dostosowujemy materiały do wymagań zamówienia i odzieży aby zapewnić, że nadruki będą wykonane z najwyższą dbałością o jakość. Transfer na materiały polarowe jest niemożliwy.

Czy technika transferu jest odpowiednia do Państwa zamówienia?

Technika termotransferu jest idealnym rozwiązaniem dla Klientów, którzy chcą przygotować małą ilość odzieży promocyjnej lub sportowej z prostym znakowaniem (napisy, prosty projekt graficzny, logotyp ...) lub precyzyjnym, fotograficznej jakości, wydrukiem graficznym. Krótka seria odzieży może być przygotowana bardzo szybko i po bardzo konkurencyjnej cenie oferując wysokiej jakości wykończenie. Idealny rozwiązanie dla tych Klientów, którzy potrzebują kilku koszulek dla przedsięwzięcia promocyjnego.

WYMAGANIA TECHNICZNE PLIKÓW GRAFICZNYCH – INFORMACJE TECHNICZNE

Do prawidłowej realizacji zamówienia wymagane są pliki wektorowe .ai, .eps, lub .pdf.

W przypadku plików .jpg lub .png rozdzielczość materiału graficznego nie powinna być niższa niż 300 DPI

Ustawienie do wielkości wydruku.

Wszystkie czcionki powinny być zapisane w formie graficznej. W zależności od rodzaju czcionki, litery w projekcie graficznym nie powinny być mniejsze niż 5 mm. Należy pamiętać, że małe czcionki serif i skomplikowane projekty mogą być niemożliwe do wycięcia za pomocą plotera. W tym przypadku projekt graficzny będzie musiał być wydrukowany z tłem.

Minimalne zamówienie jednego wzoru – 1 sztuka.

Jeśli grafika nie zostanie dostarczona według ww parametrów, nie możemy zagwarantować najwyższej jakości wykonania, a co za tym idzie zamówienie może podlegać ograniczeniom reklamacyjnym. Oferujemy pomoc w zakresie profesjonalnego projektowania cyfrowego za dodatkową opłatą. W przypadku konieczności korekty plików graficznych może być doliczona dodatkowa opłata.

© Copyright 2018 Corporate Image - Powered by inSolutions