Zaloguj się Rejestracja
Pokaż filtry Ukryj filtry
Kategorie
Filtrowanie
Kolor
Marka
Kategorie
Fason
Gramatura
Rękawy
Krój
Skład materiału
Rodzaj zdobienia
Rodzaj dzianiny
Typ odzieży
Inne

Haft komputerowy

Powrót

HAFT KOMPUTEROWY

Haft komputerowy jest najbardziej eleganckim i trwałym sposobem zdobienia odzieży. Jest odporny na wielokrotne pranie w wysokich temperaturach. Jest to doskonały sposób na wyróżnienie projektu graficznego w sposób trójwymiarowy. Hafty można stosować na wielu różnych rodzajach odzieży i na wiele różnych sposobów. Polecany szczególnie do koszulek polo, na koszule, dresy, kurtki i polary oraz czapki itp. Nie zaleca się jednak stosowania na tkaninach poniżej 180g.

Pracujemy na 3 nowych, przemysłowych hafciarkach cyfrowych firmy  "Brother". Dzięki naszemu doświadczeniu oraz tym maszynom osiągamy perfekcyjne hafty, profesjonalny wygląd korporacyjny na każdej gotowej odzieży, dostępnej w szerokim wyborze z naszego magazynu. Możemy haftować nie tylko na standardowych częściach odzieży ale także na szerokim asortymencie różnych ubrań i akcesoriów, takich jak polary, czapki, spodnie itp. zgodnie z życzeniem naszych Klientów.

Poprzez piękny haft na ubraniach korporacyjnych zapewniamy elegancki sposób prezentacji logotypu w miejscach publicznych. Ubrania można personalizować wyhaftowanymi nazwami lub numerami. Możemy również haftować emblematy, naszywki i aplikacje.

Użycie haftu

Haft to doskonała technika, ponieważ jest idealna dla wszystkich rodzajów odzieży, korporacyjnej, promocyjnej, elementów mundurowych, roboczej i innych według potrzeb Klienta. Od dużych organizacji do małych firm - haftowanie odzieży to doskonały sposób na zdobienie odzieży pracowników, zapewniając doskonałą prezencję marki i jej rozpoznawalność. Haft na odzieży promocyjnej zapewnia jej trwałość i elegancję przez długi czas.

Zalety haftów:

  • Wyjątkowa wysoka jakość wykończenia
  • Elegancki i wyrafinowany wygląd
  • Niezwykła dokładność i wysoka wytrzymałość

Ograniczenia:

  • Ograniczenia idealnego odtworzenia skomplikowanych wzorów graficznych

Rozsądne koszt produkcji

Jedną z głównych zalet korzystania z haftu są niskie koszty przygotowalni oraz niski koszt materiałów. Oznacza to możliwość zrealizowania wyrafinowanego projektu przy racjonalnych kosztach. Niskie koszty haftu pozwalają na dostępność tej metody ozdabiania odzieży jednakowo dla małych firm (niewielkich seriach odzieży) jaki i dużych organizacji o dużym zatrudnieniu.

Hafty jest bardzo skomplikowanym procesem, dlatego też ceny mogą się znacznie różnić w zależności od projektu. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać koszty na atrakcyjnym poziomie. Ceny uzależnione są od tych kilku czynników:

  • Ilość sztuk zamówienia
  • Poziom trudności projektu. Ilość ściegów w projekcie haftu
  • Rozmiar i kształt haftu

Metoda zdobienia haftem jest możliwa przy zamówieniu min 6 sztuk odzieży. Staje się jednak nieekonomiczna przy bardzo dużej powierzchni haftu.

Koszt przygotowalni jest naliczany tylko raz, z chwilą przygotowania programu haftującego. Ewentualne wznowienie tego samego wzoru nie będzie nim obciążane.

PROSIMY O ZWRÓCENIE UWAGI:

  • niejednokrotnie jest bardzo trudno uzyskać dokładne odwzorowanie w hafcie logotypów i grafik, szczególnie jeśli są złożone i mają wiele tonów i cieniowania,
  • minimalna wysokość liter w hafcie to 5 mm,

dlatego musimy zobaczyć logo lub projekt graficzny, aby potwierdzić, czy można go wykonać i zagwarantować najwyższą jakość wykończenia przy racjonalnej wycenie projektu.

Niektóre projekty mogą wymagać niewielkiej modyfikacji, zanim będą mogły być haftowane. Na przykład mały tekst poniżej 4-5 mm może wymagać powiększenia, a projekty z bardzo drobnymi detalami mogą wymagać uproszczenia, aby osiągnąć najlepsze wykończenie.

HAFT – jak to jest robione?  

Najpierw projekt jest tworzony w specjalnym formacie cyfrowym o nazwie pliku DST. Digitizer musi odtworzyć projekt graficzny za pomocą ściegów. Ponieważ hafty są w pewnym sensie trójwymiarowe, do niektórych projektów graficznych można dodać ekscytujące efekty, aby "podnieść" normalnie płaską grafikę. Następnie używamy tego pliku i arkusza roboczego, aby precyzyjnie zaprogramować maszyny, aby wyhaftować logo lub projekt graficzny zapewniając doskonałe wykończenie. Po wysłaniu tego pliku do maszyny, odzież jest mocowana na miejscu przy użyciu specjalnego wspornika, który mocuje wyszywaną powierzchnię odzieży w pozycji unieruchomionej. Odpowiednie kolorystycznie nici są zakładane do maszyny i cały proces uruchamiany. Po zakończeniu haftowania odzież przechodzi szczegółowa kontrole jakości, usuwa się nadmiar materiału i nici. Odzież jest następnie składana i pakowana. Haft jest tak zaprojektowany, że zawsze efektem jest wykończenie wysokiej jakości.

WYMAGANIA TECHNICZNE PLIKÓW GRAFICZNYCH – INFORMACJE TECHNICZNE

Pliki wektorowe .ai, .eps, lub .pdf. ewentualnie bitmapa w wysokiej rozdzielczości.

Max szerokość haftu – 24 cm

Określenie kolorów w skali PANTONE. Prosimy jednak pamiętać, że dobieramy nici maksymalnie zbliżone do podanego koloru, nie zawsze jednak identyczne.

Minimalne zamówienie jednego wzoru – 6 sztuk.

Jeśli grafika nie zostanie dostarczona według ww parametrów, nie możemy zagwarantować najwyższej jakości wykonania. Oferujemy pomoc w zakresie profesjonalnego projektowania graficznego za dodatkową opłatą. W przypadku konieczności korekty plików graficznych może być doliczona dodatkowa opłata.

© Copyright 2018 Corporate Image - Powered by inSolutions