Zaloguj się Rejestracja
Pokaż filtry Ukryj filtry
Kategorie
Filtrowanie
Kolor
Marka
Kategorie
Fason
Gramatura
Rękawy
Krój
Skład materiału
Rodzaj zdobienia
Rodzaj dzianiny
Typ odzieży
Inne

Bezpośredni druk cyfrowy (DTG)

Powrót

DRUK CYFROWY DTG   

DTG jest procesem bezpośredniego drukowania obrazów w pełnych kolorach na odzieży. Pozwala na realizację wielokolorowych wydruków przy niewysokich kosztach. Równie dobre wyniki uzyskiwane są na jasnych jaki i ciemnych tkaninach. Drukujemy na przemysłowym ploterze DTG marki Kornit, niezaprzeczalnego lidera na rynku. Metoda doskonale nadaje się do drukowania wysokiej jakości fotografii wielokolorowych, odtwarzających najmniejsze detale projektu z największą precyzją i dokładnością. Technika ta pozwala na uzyskanie „oddychającego nadruku” o pełnym kolorze z przejściami tonalnymi, który cechuje się wysoką trwałością.

Najlepsze efekty tej metody drukowania bezpośredniego do odzieży można uzyskać na odzieży bawełnianej: koszulkach T-shirt, koszulkach polo, bluzach, torbach itp.

Druk cyfrowy jako reprodukcja cyfrowego obrazu jest realizowany bezpośrednio na powierzchni materiału. Metoda jest zalecana i wykorzystywana do realizacji krótkich serii odzieży, a także do dostosowywania specjalnych zindywidualizowanych zamówień - np. różne wydruki na każdej sztuce odzieży. Istnieją różne zastosowania naszych usług drukowania cyfrowego. Najczęstsze to personalizacja odzieży: imię lub numer, niestandardowe wzory graficzne na pojedyncze koszulki etc. 

Można również realizować większe serie odzieży z wykorzystaniem tej metody druku.

Czy technologia DTG jest odpowiednia do realizacji Państwa zamówienia?

Niezastąpiona technika do realizacji projektów konkursowych, gdzie na każdej koszulce ma być inny nadruk. Drukarka DTG, której używamy jest bardzo uniwersalna i ma duże możliwości bezpośredniego drukowania na materiale. Wykorzystując tę metodę druku zapewniamy usługi na najwyższym poziomie realizowane już w ciągu kilku godzin od otrzymania kompletnego zamówienia, co czyni ją idealną techniką drukarską dla przygotowania krótkiej serii odzieży promocyjnej lub sportowej w bardzo krótkim czasie. Nasze usługi oferujemy na bardzo korzystnych, konkurencyjne warunkach cenowych. W przeciwieństwie do innych metod drukowania, które mogą zawierać kosztowne opłaty przygotowawcze, drukowanie cyfrowe DTG jest opłacalne w przypadku drukowania krótkich serii odzieży. Cena nadruku zależy wyłącznie od jego wielkości oraz łącznego nakładu.

Zalety tej metody drukowania :

•    Brak opłat przygotowalni oraz niski minimalny nakład produkcji

•     Możliwość drukowania pełno kolorowych zdjęć w szerokim zakresie odzieży

•     Drukuje wysokiej jakości wydruki w ciągu kilku godzin od otrzymania zamówienia

•     Może być stosowany zarówno na odzieży w jasnych jak i ciemnych kolorach

•     Idealne do przygotowania modnej, promocyjnej odzieży lub wykreowanie własnych projektów

WYMAGANIA TECHNICZNE PLIKÓW GRAFICZNYCH

Jakość nadruku jest bezpośrednio związana z jakością projektu graficznego lub fotografii dostarczonej przez Klienta. Pliki: .jpg, .pdf lub .tif

Przeźroczyste tło dla wydruków na kolorowej odzieży. Format RGB

Optymalnie: 600 DPI, akceptowalne 300 DPI.

Plik w skali 1:1

Max rozmiar druku – A3

Minimalne zamówienie jednego wzoru – 5 sztuk.

Jeśli grafika nie zostanie dostarczona według ww parametrów, nie możemy zagwarantować najwyższej jakości wykonania. Oferujemy pomoc w zakresie profesjonalnego projektowania cyfrowego za dodatkową opłatą.

 

© Copyright 2018 Corporate Image - Powered by inSolutions